Kredyt oddłużeniowy przeznaczony jest dla osób, które mają problemy ze spłatą dotychczasowych zobowiązań. Sprawdź czy masz szansę go otrzymać.

Autor: Tadeusz Miziak
Dodano: 10.11.2015
Udostępnij:

Kredyt oddłużeniowy różni się od zwykłego kredytu konsolidacyjnego. W przypadku konsolidacji łączymy kilka kredytów w jeden i zyskujemy niższą ratę. Jest to jednak produkt przeznaczony dla osób bez opóźnień w spłacie, z pozytywną historią kredytową.

O kredyt oddłużeniowy stara się natomiast osoba nadmiernie zadłużona, która nie jest w stanie normalnie spłacać swoich zobowiązań. Często ma już wypowiedziane umowy, windykację i komornika na karku.

Czy w takiej sytuacji mamy jeszcze szansę na kredyt ? W normalnym banku nie otrzymamy niestety kredytu oddłużeniowego. Co innego w SKOKach. Jeden z nich oferuje kredyt oddłużeniowy dla zadłużonych:

Kredyt oddłużeniowy SKOK

Kredyt oddłużeniowy w SKOKu

 • Kredyt na spłatę zaległych zobowiązań
 • Do 70% wartości nieruchomości
 • Także z komornikiem sądowym i windykacją
 • Bez opłat wstępnych
 • Dla osób z całej Polski

Złóż wniosek

Kto może otrzymać kredyt oddłużeniowy w SKOKu

Celem takiego kredytu jest oddłużenie, a nie pogrążenie Klienta. Z tego względu chcąc otrzymać kredyt, musimy wykazać się stałym dochodem, umożliwiającym regularne spłacanie rat. Drugi warunek to przedstawienie nieruchomości, która będzie zabezpieczeniem kredytu. Jej właścicielem może być dowolna osoba, która przystąpi z nami do umowy.

Jak otrzymać kredyt oddłużeniowy ?

1. Wypełniamy zapytanie w tym miejscu

2. Analiza wskazanych danych.

3. Przesłanie wymaganych dokumentów i spotkanie z konsultantem.

4. Złożenie wniosku kredytowego w SKOKu.

​5. Wypłata kredytu oddłużeniowego w siedzibie SKOKu.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Mam komornika sądowego. Czy mogę starać się o kredyt oddłużeniowy ?

Tak, komornik nie jest przeszkodą w otrzymaniu finansowania. Warunkiem jest uzyskiwanie dochodu w odpowiedniej wysokości oraz przedstawienie zabezpieczenie w postaci nieruchomości. Jest to zatem typowy „kredyt oddłużeniowy z komornikiem”.


Szukam kredytu oddłużeniowego bez zabezpieczeń. Czy SKOK oferuje takie ?

W przypadku kredytu oddłużeniowego do 30 000 zł, zabezpieczeniem nie musi być nieruchomość. Wystarczy, że do umowy przystąpi druga osoba ze zdolnością kredytową i stałymi dochodami.

Jeżeli chcemy otrzymać kredyt oddłużeniowy powyżej 30 000 zł – wówczas zabezpieczeniem musi być nieruchomość.


Co możemy spłacić kredytem oddłużeniowym w SKOK.

Przy pomocy kredytu oddłużeniowego możemy spłacić zaległe:

– kredyty bankowe

– pożyczki bankowe

– pożyczki pozabankowe

– popularne chwilówki

– karty kredytowe

– kredyty/pożyczki w SKOKach

– kredyty/pożyczki w bankach spółdzielczych


Pracuję na czarno. Czy dochód musi być oficjalny ?

Tak. Każdy Klient powinien posiadać udokumentowany dochód. Od niego zależy w głównej mierze weryfikacja zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. SKOK sprawdza po prostu czy będziemy w stanie spłacać miesięczną ratę.


W jakiej maksymalnej kwocie mogę dostać kredyt oddłużeniowy w SKOKu ?

Kredyt przyznawany jest do 70% wartości nieruchomości. Oznacza to, że co do zasady nie ma górnej kwoty kredytu, istotna jest bowiem wartość nieruchomości. W praktyce kwoty kredytu oddłużeniowego mieszczą się w kwocie około 200 000 zł.


Czy mogę dostać kredyt oddłużeniowy w normalnym Banku ?

Komercyjne banki oferują wyłącznie kredyty konsolidacyjne. Są one jednak przeznaczone wyłącznie dla osób z pozytywną historią kredytową w BIKu. Osoby zadłużone, a zwłaszcza osoby z komornikiem sądowym, nie mają co liczyć na taki kredyt.

Z tego względu szczególnie atrakcyjnie prezentuje się oferta kredytu w SKOK.


Nie mam nieruchomości, ale chcę otrzymać kredyt w SKOKu. Co zrobić ?

W przypadku kredytu oddłużeniowego na kwotę powyżej 30 000 zł, warunkiem koniecznym jest wskazanie zabezpieczenia w potaci nieruchomości. Właścicielem nieruchomości może być dowolna osoba, która przystąpi z nami do kredytu i będzie posiadała stałe dochody.


Kredyt oddłużeniowy – kontakt

Szczegółowe informacje o kredycie w SKOKu uzyskacie Państwo w Centrum Oddłużeniowym MERITUM w Świętoszowicach na Śląsku, po wysłaniu formularza kontaktowego.

Centrum Oddłużeniowe zajmuje się bezpośrednią obsługą kredytów oddłużeniowych w SKOKu.


Wniosek o kredyt oddłużeniowy

Szczegółowe informacje o możliwości otrzymania kredytu oddłużeniowego otrzymają Państwo po wypełnieniu formularza. W formularzu prosismy wskazywać dochód netto uzyskiwany przed potrąceniem komorniczym.

Proszę pamiętać, że po otrzymaniu kredytu, komornik zaprzestaje prowadzenia egzekucji i odstępuję od potrąceń z Państwa wynagrodzenia, renty, emerytury czy rachunku bankowego.


Czy pożyczka w SKOKu jest kredytem oddłużeniowym bez BIK i bez zdolności ?

Nie. Każda osoba starająca się o kredyt oddłużeniowy powinna posiadać zdolność kredytową. Zdolność rozumiana jest jako posiadanie stałych, oficjalnych dochodów, które umożliwią spłatę przyznanego kredytu. Proszę pamiętać, że po otrzymaniu kredytu, komornik przestaje dokonywać potrąceń. 

SKOK bada także raport z BIKu. Negatywne wpisy (powstałe w wyniku opóźnień w spłacie) nie mają jednak wpływu na decyzję kredytową. Pozwalają natomiast ustalić sytuację finansową osoby starającej się o kredyt. Podstawowym kryterium nadala pozostaje uzyskiwanie stałych dochodów oraz przedstawienie zabezpieczenia w postaci nieruchomości.


Na poczym polega oddłużanie ?

To pojęcie zrobiło szybką karierę w ciągu ostatnich kilku lat. Oddłużenie to pomoc w przywróceniu zdolności finansowej, przeznaczona dla osób nadmiernie zadłużonych. W praktyce spotykamy dwa rodzaje oddłużenia:

1) oddłużanie rozumiene jako negocjacie z wierzycielami dotyczące spłaty zadłużenia oraz podejmowanie działań prawnych

2) oddłużanie poprzez wzięcie kredytu oddłużeniowego i spłatę wszystkich długów

Kredyt oddłużeniowy w SKOKu to oczywiście ten drugi rodzaj oddłużania. I z pewnością jest to szybszy sposób na wyjście z problemów finansowych. Kredyt w SKOKu możemy otrzymać ze wszystkimi formalnościami już w przeciągu miesiąca.


Czy jest to kredyt oddłużeniowy w banku ?

Nie. Banki nie udzielają takich kredytów osobom zadłużonym, z negatywną historią kredytową. Jest to pożyczka oddłużeniowa dostępna w jednym ze SKOKów, popularnie nazwana "pozabankowym kredytem".


Co zrobić jeżeli w księdze wieczystej jest informacja o egzekucji w dziale III ?

Żaden bank i SKOK nie udzieli kredytu oddłużeniowego w przypadku dokonania wpisu o wszczęciu egzekucji w dziale trzecim księgi wieczystej. Jedynym wyjściem jest uzyskanie pożyczki prywatnej na spłatę egzekucji z nieruchomości i dopiero w następnej kolejności – kredyt w SKOKu. 

Warunkiem jest jednak umorzenie postępowania egzekucyjnego przez komornika sądowego.


W jaki sposób można wnioskować o kredyt oddłużeniowy ?

Wystarczy wypełnić specjalny formularz. Pracownik skontaktuje się telefonicznie i ustali szczegóły oferty. Firma nie pobiera żadnych opłat wstępnych. Pożyczka oddłużeniowa dostępna jest dla mieszkańców całej Polski, a nie tylko Śląska.

Do siedziby SKOKu jedziemy wyłącznie w celu podpisania umowy.


Czy Alior Bank posiada kredyt oddłużeniowy ?

Nie. Alior oferuje wyłącznie kredyt konsolidacyjny, dostępny dla Klientów z pozytywną historią kredytową w BIK. Maksymalna kwota kredytu to 200 000 zł, bez dodatkowych zabezpieczeń.


Gdzie znajdę kalkulator kredytu oddłużeniowego ?

Niestety SKOK nie udostępnia takiego kalkulatora. Chcąc sprawdzić wysokość raty, każdorazowo trzeba wysłać wniosek o kontakt. Pracownik biura zweryfikuje naszą zdolność kredytową i przedstawi ofertę. Proszę pamiętać, że to nic nie kosztuje. Nie są pobierane żadne opłąty wstępne.


Czy kredyt oddłużeniowy dostępny jest także dla rolnika ?

Tak. SKOK honoruje także dochód uzyskiwany z gospodarstwa rolnego. Warunkiem otrzymania kredytu, podobnie jak w przypadku innych grup zawodowych – jest uzyskiwanie stałego dochodu w odpowiedniej wysokości oraz posiadanie nieruchomości.

Zabezpieczeniem kredytu może być ziemia rolna. Ważne, żeby jej wartość przekraczała kwotę kredytu.


Czy produkt dostępny jest także dla osób bezrobotnych ?

Niestety nie. Kredyt oddłużeniowy mogą otrzymać wyłącznie osoby uzyskujące stały, udokumentowany dochód. Produkty dla bezrobotnych prezentujemu w tym miejscu: http://zadluzenia2.imaggo-work.pl/artykul/kredyt-dla-bezrobotnych-ranking/


Kredyt oddłużeniowy w Open Finance

Znany doradca finansowy Open Finance reklamuje się pod hasłem "kredyt oddłużeniowy". Niestety ma w ofercie wyłącznie kredyty konsolidacyjne w komercyjnych bankach. Nie ma natomiast produktów SKOKu.


Czy SKOK sprawdza biura informacji gospodarczej ?

Wpis Klienta w BIGach: Krajowy Rejestr Długów, BIG Info Monitor i innych, nie ma wpływu na możliwość otrzymania kredytu. 


Prowadzę działalność gospodarczą. Czy mam szanse na kredyt oddłużeniowy ?

Tak. SKOK honoruje także dochód uzyskiwany z własnej działalności gospodarczej. 


Jakie są korzyści z kredytu oddłużeniowego:

– spłata wszystkich zaległych kredytów, pożyczek i chwilówek

– jedna rata zamiast kilku/kilkunastu

– wysokość raty dopasowana jest do naszych możliwości

– koniec egzekucji komorniczej

– koniec z potrąceniami z wynagrodzenia/renty/emerytury i rachunku bankowego

– szansa na nowe życie finansowe bez zgłaszania upadłości konsumenckiej

Oferta aktualna na sierpień 2017.

Oceń:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Średnia: 3.99 / 5, łącznie 110 ocen
Komentarze (115)

Witam mam zadłużenie potrzebuje pomocy. Nie wiem już co robić.

Witam serdecznie!

Przeczytałam 2 artykuły na temat powyższego produktu – w jednym z nich jest napisane, że nie udzielają Państwo kredytu bez zabezpieczenia , czyli nieruchomości – w tym przeze mnie komentowanym natomiast napisane jest, iż do 30,00 zabezpieczeniem może być poręczyciel z dobrą historią kredytową i zdolnością. Chciałabym wysłać wniosek – mam zadłużenia w granicach 50 tysięcy złotych, jednak kredytów jest dobrze obsługiwana. Póki co nie posiadam komornika , jednak kredyt w wysokości 30,000 zł pozwoliłby mi spłacić zadłużenia z opóźnieniami i przeterminowane. Proszę o informację. Pozdrawiam

Witam, Poszukuje pomocy do splaty zadluzenia… 15 tys.

Można o jakiś kontakt bo jestem zadluzony i chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda

  spróbuję pomóc, napisz na hdzielak@op.pl

  Proszę o kontakt wysłałam wniosek i nic

   Jeśli Pan wysłał zapytanie i nic – proszę sprawdzić spam, nie odpowiadamy tylko na niewypełnione zapytania


   z wyrazami szacunku:
   Ilona Miler
   MERITUM
   Centrum Oddłużeniowe
   Numer w Rejestrze pośredników kredytowych Komisji Nadzoru Finansowego: RPK000604

   Przedstawiciel Skok w Katowicach

   Biuro Główne: 42- 675 Świętoszowice,
   ul. Mikulczycka 104
   (: 695- 500-156 (: 695- 500-158
   e-mail: wniosek@meritum-kredyty.pl
   http://www.meritum-kredyty.pl/
   http://www.facebook.com/meritumcentrum

   ***
   ZASTRZEŻENIE
   Niniejsza wiadomość jest prywatna,poufna i przeznaczona wyłącznie dla jej adresata. W przypadku otrzymania wiadomości przez pomyłkę, nie wolno jej rozpowszechniać,
   dystrybuować ani powielać. Ponadto prosimy o poinformowanie nadawcy o fakcie pomyłkowego otrzymania wiadomości oraz o usunięcie jej wraz z załącznikami z systemu komputerowego.

Mariusz z Łódzkiego. , 16 marca 2018 o 19:46

Pani Ilona i jej mąż Ireneusz przywrócili nam radość z życia i spokojny sen. Byliśmy z żoną w głębokiej depresji, baliśmy się wchodzić z mieszkania. Szczerze nie wierzyliśmy w to że naszej rodzinie da kiedy kolwiek się wyjść na prostą. Byliśmy dłużnikami i nie byliśmy inaczej traktowani niż przestępcy czy złodzieje. Zaryzykowaliśmy i udało się. Zostaliśmy oddłużeni. Wszystko pięknie się skończyło Chce się żyć. Obsługa że strony Meritum w 100% profesjonalna.Polecam macie problemy finansowe wydaje mi się że to są ostatni ludzie którzy są w stanie i co najważniejsze chcą wam pomóc. Pani Ilono, panie Ireneusz jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc.

Zazdroszczę mnie nikt nie chce pomoc:-(

Jestem w siódmym niebie!!! Państwo Milerowie uratowali nam życie. Byliśmy już załamani.
Nieprzespane noce, rosnące zadłużenia w hurtowniach i bankach, strach przed odebraniem telefonu.Wizyta u doradcy finansowego i następna odmowa udzielenia kredytu przez bank.Nawet chwilówki zaczęły nam odmawiać.Baliśmy się o mieszkanie. Doszło do tego,że pieniądze , które zarabialiśmy nie starczały na pokrycie rat….i wtedy stał się cud!!!! Znalazłam stronę zadłużenia.com!!! Potem wszystko poszło jak we śnie…złożenie zapytania…telefon od pani Ikonki.. złożenie dokumentów…zgoda na kredyt…wizyta w Katowicach…podpisanie dokumentów…pieniądze na koncie…spłata zadłużeń…i wolność!!!!! Pani Ilonka to anioł!!! Jej mąż to drugi anioł !!! Wiem, że trzeba to teraz spłacić, nic nie ma za darmo, ale bez szaleństw spokojnie damy radę. Wrócił mi spokojny sen , nie boję się odbierać telefonów , nie boję się odbierać poczty/ nawet jak są listy polecone/. Z całego serca dziękujemy i wszystkim polecamy Ewa

Pomocy…..:( pracuję w banku , ale mój pracodawca nie chce wystawić mi promesy bo mówi, że takich dokumentów oni nie wystawiają, czy sprawa jest już przegrana?;(;(;(?????

Witam,czy w skoku jest bardzo wysokie oprocentowanie? Wiecie, chodzi o to żeby nie wpaść z deszczu pod rynnę 🙁

  Meritum Centrum Oddłuzeniowe , 26 stycznia 2018 o 16:06

  Dzień dobry. Oprocentowanie nie może przekraczać 10 % w skali roku i nie przekracza.

  z wyrazami szacunku
  Ilona Miler

Meritum Centrum Oddłużeniowe, 8 grudnia 2017 o 08:05

Szanowni Państwo, jeśli nieruchomość mająca być zabezpieczeniem jest obciążona służebnością, SKOK nie wyrazi zgody na ustanowienie na takiej nieruchomości hipoteki. Służebność albo musi być zniesiona, albo osoba na którą jest służebność przystępuje do kredytu jako poręczyciel. Innego wyjścia nie ma.


z wyrazami szacunku:
Ilona Miler
MERITUM
Centrum Oddłużeniowe
Numer w Rejestrze pośredników kredytowych Komisji Nadzoru Finansowego: RPK000604

Przedstawiciel Skok w Katowicach

Biuro Główne: 42- 675 Świętoszowice,
ul. Mikulczycka 104
(: 32 230-20-28
Ë: 695- 500-156 Ë: 695- 500-158
e-mail: wniosek@meritum-kredyty.pl
http://www.meritum-kredyty.pl/
http://www.facebook.com/meritumcentrum

Robert z Rybnika, 13 listopada 2017 o 19:56

Miesiące nieprzespanych nocy, wyłączony telefon to pomału przeszłość. Po szczerych rozmowach przeprowadzonych z Panią Iloną, mój kredyt oddłużeniowy doszedł do skutku. Na początku nie wierzyłem, że jest jakieśkolwiek wyjście z mojej sytuacji, wiadomo na co można trafić w internecie.
Teraz zaczynam spokojnie zasypiać i uczyć się życia od nowa, jest nadzieja na spokojne życie może skromniejsze ale na pewno weselsze.
Bardzo polecam Firmę Meritum i zachęcam do kontaktu.

Małgorzata ze Szczecina ODDŁUŻONA, 21 października 2017 o 16:24

Małgorzata ze Szczecina ODDŁUŻONA.

Bardzo gorąco polecam firmę Meritum.Państwo Miler pomogli nam wyjść z długu.Wraz z mężem mieliśmy nóż przy gardle,bylismy zadłużeni po uszy.Komornik wystawił nam mieszkanie na licytację chętnych było dużo domofon ciągle dzwonił.Byłam tak załamana,że pomocy szukałam w internecie i tak trafiłam na tą firmę.Na początku nie wierzyłam,że ktoś nam pomorze wiadomo w internecie tylu oszustów.Zaczęłam pisać z Panią Iloną wiadomo rozmowa nie trwala 5 min a z kilka dobrych miesiecy.Aby wyjść z długów musiałam wraz mężem pojechać do Katowic ze Szczecina nie mieliśmy innego wyjścia,ale wiadomo był strach czy nie trafimy na jakiś oszustów.Nie potrzebnie się martwiliśmy bardzo miłe i sympatyczne małżeństwo a do tego podchodzą do spary fachowo znają sie na tym co robią,aby tak uczciwych ludzi było więcej.Jeżeli jesteście w sytuacji bez wyjscia śmiało się kontaktujcie z Panią Iloną jeśli będzie w stanie wam pomóc to napewno to uczyni.Jeszcze raz dziekujemy Pani i firmie Meritum bo wkoncu śpimy spokojnie i w domofonie też cisza.Małgorzata ze Szczecina

Witam wysłałem dziś formularz z zapytaniem o możliwość konsolidacji. Czujemy się z żoną jak trędowaci, boimy się odbierać telefony, serce staje jak jakieś auto podjeżdża pod bramę, na szczęście jeszcze nie mamy komornika (choć nie jestem pewny jak długo tak będzie) staramy się jakoś to wszystko tak spłacać żeby umowy nie zostały wypowiedziane.,ale to tylko te które są na mnie a spłacamy też te które są na moją żonę (pozabankowe), 1 kredyt na moją matkę obsługiwany w miarę regularnie i teraz doszedł w zaplo.pl i jeszcze na teściową tutaj są 2 wypowiedziane umowy. Żona dziś zliczyła wszystko (w bankach, chwilówki, pozabankowe i prywatne) wyszła nam kosmiczna kwota prawie 380 tysięcy. Mamy gospodarstwo rolne o powierzchni 13.4497ha(własność plus 2.17ha dzierżawy od mojej mamy długoterminową umową) oddajemy również mleko (ok 3500zł/m-c z tym że jest to teraz nasz najsłabszy dochód, który zwykle jest na granicy 500zł/m-c ), dopłaty unijne, plus świadczenia rodzinne (nigdy tego nie braliśmy pod uwagę ale teraz chyba nie ma wyjścia). Zabezpieczeniem byłoby pole i ewentualnie działka która jest na moją teściową. Czy jest jakaś szansa na to że i my będziemy spali spokojnie? Tak wiem to nasza wina, bardzo łatwo jest wpaść w spiralę długów ale czy to znaczy że teraz tylko zostaje sznur na szyję i koniec? Człowiek chciał coś mieć, jakoś żyć a wyszło do kitu.

Pawel z rodzina ODDLUZONY, 12 września 2017 o 07:32

Meritum to bardzo profesjonalna firma !!!.
Panstwo Miler znaja sie na swojej pracy, doradza , rzetelnie sporzadzaja plan dzialania , a do tego sa to cudowni ludzie ! Swietny kontakt z pania Ilonka doprowadzil do tego ze na nowo uwierzylem , ze dam rade . Szczerosc to podstawa !!!!

  Witam wysłałem dziś formularz z zapytaniem o możliwość konsolidacji. Czujemy się z żoną jak trędowaci, boimy się odbierać telefony, serce staje jak jakieś auto podjeżdża pod bramę, na szczęście jeszcze nie mamy komornika (choć nie jestem pewny jak długo tak będzie) staramy się jakoś to wszystko tak spłacać żeby umowy nie zostały wypowiedziane.,ale to tylko te które są na mnie a spłacamy też te które są na moją żonę (pozabankowe), 1 kredyt na moją matkę obsługiwany w miarę regularnie i teraz doszedł w zaplo.pl i jeszcze na teściową tutaj są 2 wypowiedziane umowy. Żona dziś zliczyła wszystko (w bankach, chwilówki, pozabankowe i prywatne) wyszła nam kosmiczna kwota prawie 380 tysięcy. Mamy gospodarstwo rolne o powierzchni 13.4497ha(własność plus 2.17ha dzierżawy od mojej mamy długoterminową umową) oddajemy również mleko (ok 3500zł/m-c z tym że jest to teraz nasz najsłabszy dochód, który zwykle jest na granicy 500zł/m-c ), dopłaty unijne, plus świadczenia rodzinne (nigdy tego nie braliśmy pod uwagę ale teraz chyba nie ma wyjścia). Zabezpieczeniem byłoby pole i ewentualnie działka która jest na moją teściową. Czy jest jakaś szansa na to że i my będziemy spali spokojnie? Tak wiem to nasza wina, bardzo łatwo jest wpaść w spiralę długów ale czy to znaczy że teraz tylko zostaje sznur na szyję i koniec? Człowiek chciał coś mieć, jakoś żyć a wyszło do kitu.

Jeśli zaś chodzi o zapytania kierowane do nas od godziny 20 stej – 11 sierpnia (piątek) , odpowiemy na nie w środę – 16go sierpnia. Meritum też czasem musi mieć dzień wolnego a jutro ustawowo wolny dzień. Łączę wyrazy szacunku Ilona Miler

Szanowny Panie Tarantulo – nie przypominamy sobie takiej sytuacji, o której Pan pisze. Staramy się odpowiadać w tym samym dniu maksimum na następny dzień, chyba że zapytanie trafi do nas w piątek, zawsze piszemy długi opis zawsze zadajemy pytania, bardzo często też tłumaczymy dlaczego musimy mieć zdolność kredytową i zabezpieczenie. Jeśli zapytanie z takimi parametrami jak Pan pisze przyszłoby do nas po pierwsze zapytalibyśmy od kiedy jest osiagany dochód, po drugie czy dochód ten to suma pensji zasadniczej i premii po trzecie zapytalibyśmy co ma być zabezpieczeniem wskazując że może być np poręczyciel z dochodem NIE MNIEJSZYM niż 1500 zł i z nienaganną historią kredytową i ze zdolnością kredytową. Internet ma to do siebie że można sobie dużo pisać pod dowolnym nickiem. —
z wyrazami szacunku:
Ilona Miler
MERITUM
Centrum Oddłużeniowe
Przedstawiciel Skok w Katowicach

Miki szkoda twojego czasu,Ja miałem dlugi chwilowek ok. 25tys.,plus swoj kredyt w PKO BP splacany regularnie po 1tys ,zarabiam netto 3tys, plus dałem do tego żyranta z ok 1200 razem mieszkamy ,po 6 dniach łaskawie napisali że kredyt odrzucono,więc jak czekasz 4 dzień to zapomnij o jakim kolwiek kredycie oddłuż.Skok to jedna wielka sciema

Dzień dobry ile czeka się na decyzje w sprawie kredytu odłóż.?4 dzień czekam rudzie śląskiej i cisza

Dobry Wieczór mam pytanie mój mąż ma długi do spłaty ma stały dochód ale nieruchomość jest na mnie mamy wsólnotę majątkową. Czy może wziąść kredyt oddłużeniowy? proszę o odpowiedź pozdrwiam

Beata oddłużona, 2 lipca 2017 o 16:17

Dzień dobry, bardzo jestem zadowolona z mężem z obsługi firmy oddłużeniowej Meritum, dzięki Pani Ilonce i jej mężowi na nowo cieszę się życiem, owszem długi są, ale wszystko zostało skonsolidowane chwilówki,komorniki,raty kredytowe w jedną mniejszą ratę, gdzie normalnie nigdzie nie mieliśmy szans. Pełen profesjonalizm i zrozumienie drugiego człowieka. Spokój psychiczny jest bezcenny. Aby się oddłużyć niestety trzeba mieć dochód i zabezpieczenie i być absolutnie szczerym, trzeba podać wszystkie długi, aby później cieszyć się wolnością. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie.
POLECAM

Witam,
mam pytanie. Kilka lat temu będąc w poprzednim związku wziąłem kredyt na drugą osobę. Po rozstaniu przez jakiś czas ta osoba go spłacała. Niestety później przestała o czym nie wiedziałem, ponieważ powiadomienia szły na adres w mieście, w którym mieszkaliśmy wcześniej. Do mnie już dotarła informacja z decyzją sądu o spłacie zadłużenia.
W między czasie rok temu wziąłem inny kredyt na kwotę 25 000 zł i do dzisiaj regularnie go spłacam bez żadnych opóźnień. Właśnie w ciągu tego roku bliska mi kiedyś osoba przestała płacić. Tak to bym kredytu nie dostał.
Czy w takiej sytuacji mogę się ubiegać tylko o pomoc w spłacie zaległego kredytu (ok 20 000 zł), czy ten kredyt na oddłużenie muszę wziąć również na ten spłacany prawidłowo ? Obecnie zarabiam netto 3000 zł i wraz z małżonką jestem właścicielem mieszkania.

  Pieniądze bierzesz na spłatę tylko tego kredytu, który chcesz spłacić. Jak spłacasz ten jeden terminowo to nie ma sensu go ruszać

  Meritum Centrum Oddłużeniowe, 28 czerwca 2017 o 08:47

  Dzień dobry
  jestem wrogiem sztucznego podwyższenia kwoty kredytu o kredyty dobrze obsługiwane. Zawsze jest jednak ale. To ale dotyczy zdolności kredytowej. Bo żeby zostawić jakiś kredyt musimy jego ratę odliczyć od dochodu. Bo przecież musi być Państwa stać i na obsługę nowego i starego kredytu. Zatem pytanie będzie brzmiało : jaki dochód ma zona ile osób mają Państwo na utrzymaniu, czy są jakieś pożyczki zakładowe, czy rzeczywiście Pański dochód netto wpływający na konto to 3000 no i co miałoby być zabezpieczeniem

  z wyrazami szacunku
  Ilona Miler

Szanowni Państwo
najczęstszym błędem braku rekomendacji z naszej strony jest fakt że to co Państwo podają w zapytaniach NIE POKRYWA sie z dokumentacją
Ot sytuacja z dziś. Dopuściliśmy do procesowania zapytanie 04 kwietnia, 12 maja otrzymaliśmy dokumenty od klienta, 15 maja prosiliśmy o uzupełnienia otrzymaliśmy je w czwartek 18 maja. Obiecaliśmy odpowiedź w następnym dniu – nie zdążyliśmy, odpowiedzieliśmy dzisiaj 22 maja niestety negatywnie bo dochód z działalności nie wynosił tyle ile podano w zapytaniu a zatem wówczas gdy dopuszczaliśmy do procesowania. Oczywiście ze strony klientki frustracja że TAK DŁUGO PROCESOWALIŚMY…
Szanowni Państwa za każdym razem wydając zgodę na procesowanie piszę że nie jest to zgoda na kredyt, że musimy sprawdzić co widnieje w dokumentach dochodowych, bo Państwa BIKu sie nie boję . Bardzo często zdarza się też, że dopiero uzupełniając tabelę spłat dochodzi do Państwa jak bardzo są Państwo zadłużeni. I nagle z kwoty wnioskowanej robi się trzy razy więcej. Proszę pamiętać że wydajemy decyzję dla pewnej kwoty, jeśli kwota robi się dwa razy większa to może nie być zdolności. Bardzo często Państwo o tym zapominają. Od lat zajmujemy się oddłużeniem tam gdzie widzimy szansę powodzenia tam prosimy o dokumenty. Jeśli nie odpisujemy na Państwa zapytania – to tylko dlatego że w zapytaniu podany był adres mailowy i nic więcej … , szkoda nam czasu na zajmowanie się takimi zapytaniami. Nikt nie lubi byc traktowanym niepoważnie – nieprawdaż ?


z wyrazami szacunku:
Ilona Miler
MERITUM
Centrum Oddłużeniowe
Przedstawiciel Skok w Katowicach
Lukra Spółka z o.o., KRS 0000475900

Witam serdecznie polecam ten bank dzięki niemu wyszłam na prostą pomogli skonsolidowac mi wszystkie moje zadłużenia gdzie w normalnym banku nie mogłam dostać bo jestem w bólu wszystko przebiega szybko i sprawnie polecam

Czy zabezpieczeniem może być nieruchomosc która jest pod hipotekę?

  Meritum Centrum Oddłużeniowe, 9 lutego 2017 o 18:23

  Jako chyba jedni z niewielu, przyjmujemy możliwość zabezpieczenia się na drugim miejscu. Oczywiście muszą być zachowane warunki: to znaczy musimy to miejsce posiadać! Bardzo często jest bowiem tak że Państwo podają kwotę do spłaty pozostałą z hipoteki, sądząc że to już wszystko. Jeśli wejdziecie sobie Państwo na dział IV swojej księgi wieczystej będziecie widzieć Państwo tzw hipotekę kaucyjną (czy też umowną), czyli kwotę którą niejako zarezerwował sobie pierwszy bank – wierzyciel. I jeśli nie spłacamy hipoteki właśnie tę kwotę musimy brać pod uwagę a nie tle ile pozostało do spłaty.

  Wartość wszelkich hipotek na nieruchomości nie może przekraczać 70 % jej wartości


  z wyrazami szacunku:
  Ilona Miler
  MERITUM
  Centrum Oddłużeniowe
  Przedstawiciel Skok
  Lukra Spółka z o.o., KRS 0000475900

  Biuro Główne: 42- 675 Świętoszowice,
  ul. Mikulczycka 104
  : 32 230-20-28
  Ë: 695- 500-156 Ë: 695- 500-158

  jesli calkowicie przejdzie na nich to tak warto do nich napisac pani Ilonka wszystko dokladnie panu wytlumaczy

Witam. Z całego serca polecam wszystkim Centrum Oddluzeniowe Meritum, które oferuje swoja pomoc wszystkim tym, którzy popadli w tarpaty finansowe. Ja sama znalazłam się praktycznie w sytuacji bez wyjścia, z poważnymi problemami ze spłatą swoich należności, złym BIK-em i komornikiem w tle. Gdyby nie fachowa i w pełni profesjonalna ppmoc Państwa Ilony i Ireneusza Miler z firmy Meritum – zostałabym praktycznie z niczym. Ich pełen profesjonalizm,oddanie i osobiste zaangażowanie w sprawę spowodowało, że udało mi się ogarnąć swoje problemy i wyjść na prostą. Bez ich pomocy nigdy bym sobie nie poradziła za co jestem Państwu Miler ogromnie wdzięczna i bardzo serdecznie dziękuję. Polecam wszystkim, którzy tej pomocy potrzebują – naprawdę warto skorzystać.

Szczerze polecam Centrum Oddłużeniowe Meritum wszystkim osobom, które bezskutecznie szukają pomocy w bankach i innych instytucjach, by rozwiązać swoje problemy finansowe.
Cały proces przyznawania pożyczki, warunki, koszty i zasady są od samego początku jasne, nie ma tu żadnych ukrytych kruczków.
Poważne problemy finansowe są dla każdego człowieka sytuacją bardzo trudną i stresującą, a dla mnie największym, pozytywnym zaskoczeniem był bardzo profesjonalny kontakt z Państwem Iloną i Ireneuszem z firmy Meritum, którzy są osobami o olbrzymim doświadczeniu zawodowym i wiedzy, jednocześnie bardzo zaangażowani w swoją pracę, więc i sytuację swoich klientów. Ja mogłam liczyć na każdym etapie na duże wsparcie i odpowiedzi na wszystkie moje pytania, za co bardzo dziękuję, polecam i pozdrawiam.

Jestem zadluzona Zabezpieczeniem moze byc dom na ktry ma ksiege wieczysta ale byloby to uzyczenie .Jest problem w poreczycieme poniewa osoba nie zyje Co mamy przedstawic Dziekuje Prosze o odp na emeial ola.under57@interia.pl

  Meritum Centrum Oddłużeniowe , 13 września 2016 o 11:54

  Szanowni Państwo
  skoro nasz skok proponuje kredyty oddłużeniowe, czyli powierza pieniądze swoich członków tym klientom, którym żaden bank, żaden inny skok – nie chce zaufać, to przecież jasne jest, że musimy od Państwa wymagać:
  1. realnej zdolności kredytowej
  2. zabezpieczenia

  dlaczego zdolność kredytowa?
  bo na boginię po zapłaceniu raty MUSI BYĆ PAŃSTWA stać na życie na opłcaenie rachunków na zapełnienie lodówki
  co z tego że macie PAństwo nieruchomość jak z dochodów wynika że nie ma siły nie będzie Państwa stać na oddlużenie, bo nie macie Państwo zdolności właśnie , z czego np chcecie zapłacić za prąd ? Cegłą z budynku?
  No właśnie drodzy Państwo – to dlatego właśnie realnie podchodzimy do finansów
  połowa z wynagrodzenia netto może być przeznaczona na ratę druga polowa służy przecież życiu
  i co z tego że co poniektórzy z Panstwa wytykają nam że mają nieruchomość, skoro nie byłoby ich stać na płatnośc raty
  A jeśli udzielilibyśmy kredytu komuś kogo NIE BYŁOBY STAĆ NA PŁATNOŚC RATY oznacza to że świadomie doprowadzilibyśmy tego kogoś do utraty nieruchomości

  Drugim zarzutem jakim bardzo często słyszymy to że coś długo trwa
  Drodzy Panstwo – każdy bank każdy skok
  musi mieć dokumentację dochodową a my dodatkowo skoro spłacamy ezgekucje komornicze kredyty windykowane
  musimy wiedzieć ile jest do spłaty u komornika ile w firmie windykacyjnej
  musimy mieć to na piśmie

  bo znów, co z tego że Państwo powiedzą że u komonika to jest powiedzmy 50.000 zl
  jak się okazę że jest jeszcze 3.000
  i co wtedy ? Byłby przecież zagrożony kredyt oddłuzeniowy a do tego nie możemy dopuścić

  Zatem proszę się nie dziwić że prosimy Państwa o salda od komornika
  Kredyt oddłuzeniowy można uruchomić w dwa tygodnie, pod warunkiem że razem współpracujemy

  życzę Państwu miłego dnia
  Ilona Miler

Wydaje mi się, że tak ale pewności nie mam. Na pewno trzeba mieć odpowiednie zarobki przy tej umowie zlecenia

Czy można otrzymać ten kredyt posiadając umowę zlecenie?

Nie ty jedna 🙂 Na początku jest szok, potem można się jakoś przyzywczaić. Najgorzej przy tych wszystkich początkowych zajęciach jest. Wielka niepewność

Prawda, ile bym dała żeby pozbyć się tego gamonia… Najbardziej na psychikę wsiada

Po wypłatę pożyczki to już można się pofatygować, to tylko kilka godzin. A spokój bez komornika jest bezcenny

Nie. Ale na śląsk masz niedaleko. Wniosek i tak sładasz przez internet. Resztę formalności też. Do siedziby skoku jedziesz tylko po wypłatę pożyczki, wcześniej wszystko z domu robisz

Czy taki skok ma siedzibe we wroclawiu lub okolicach

Bez zabezpieczenia w postaci nieruchomości to do jakiej kwoty jest dostępny ten kredyt ?

Jest dostępny. Wiadomo że kompletowanie dokumentów zajmuje więcej czasu, ale można

CZY KREDYT W SKOKU DOSTĘPNY JEST TAKŻE DLA OSÓB PRACUJĄCYCH ZA GRANICĄ ? ZAMELDOWANIE W POLSCE NORMALNIE JEST

Super, może i dla mnie będzie szansa. mam dwóch komorników i nie wiem co mam robić…

Witam – krótko i na temat : TO PO PROSTU DZIAŁA – Miałem przysłowiowy nóż na gardle, komornika na plecach i windykacje jako codziennego partnera do pogaduszek. Dziś mogę już pisać w czasie przeszłym i z humorem. Dzięki CO Meritum stanąłem na nogach – pełen profesjonalizm, dużo cierpliwości i prawdziwa walka o wszystko co tyczy się moich finansów. Pamiętajcie jeden warunek: szczerość aż do bólu, mówcie o wszystkim co ma związek z waszym zadłużeniem i reagujcie z pełnym zaangażowaniem na wszystkie polecenia Centrum – nic się nie zrobi samo. Należy też wspomnieć o profesjonalnym podejściu już po spłaceniu wszystkich zobowiązań – jak się przekonałem na własnej skórze sama spłata to dopiero początek walki – tu pojawia się wsparcie kancelarii adwokackiej która pomaga we wszystkich sprawach związanych bezpośrednio z Waszym długiem jak i we wszystkim co może mieć wpływ na Waszą sytuacje. Jeszcze raz GORĄCO POLECAM

Prawda, i nie ma czegoś takiego jak kredyt oddłużeniowy w Aliorze – to tylko naciąganie ludzi skoro dają tylko tym z dobrą historią

Dobra opcja to wzięcie tego kredytu, regularna spłata i przeniesienie go z czasem do banku z lepszym oprocentowaniem. I to jest dobre rozwiązanie finansowe. Prawdziwe oddłużanie

Kredyt SKOK – bierzmy póki będzie. Mafiozi z lobby bankowego robią co mogą żeby ich zlikwidować

oddłużeniowy w skoku to jedyny tego rodzaju kredyt na rynku. konkurencji brak

Tak, jak najbardziej

Czy pod zastaw mieszkanie w kredycie można dostać kredyt oddłużeniowy?

SKOK OSTATNIA OSTOJA POLSKOŚCI. ŻADNE BANKI NIEMIECKIE GRABIĄCE POLAKÓW. POLAK POWINIEN KORZYSTAĆ Z POLSKICH PRODUKTÓW TAKICH JAK SKOKI WŁAŚNIE. TYLKO TAK MOŻEMY SIĘ WSPIERAĆ NA PŁASZCZYŻNIE EKONOMICZNEJ

Zaległości mają mniejsze znaczenie niż wysokość zarobków oraz rodzaj nieruchomości

Nie bierze. Będzie widział że są, ale nie ma to wpływa na decyzję o przyznaniu kredytu oddłużeniowego

Czy skok bierze pod uwagę negatywne wpisy w krd i big info monitor ?

Opinie Klientów oddłużeniowych to najlepsza recenzja. Super, gratuluję i widzę dla siebie światełko w tunelu..

Chciałbym serdecznie podziękować Centrum Oddłużeniowemu Meritum za pomoc w stanięciu na nogach . Dzięki fachowej pomocy pozbyłem się komornika wyczyściłem rejestry dłużników poprawiłem scoring w BIK . Chciałbym też rozwiać wątpliwości co niektórych jeśli chodzi o sposób zabezpieczenia takiego kredytu . Otóż Centrum Meritum nie przewłaszcza nieruchomości a robi się tylko wpis na hipotece w księdze wieczystej w dziale IV w pierwszej pozycji . Jest to firma całkowicie bezpieczna i pomocna . Serdecznie Pozdrawiam TZ

W teorii łatwo mówić – potem bierzemy jeden kredyt, drugi. Coś trzeba kupić, bierzemy chwilówkę, debet na karcie kredytowej. i robi się efekt kuli śniegowej…

i potem ponownie się nie zadłużać 🙂

długa i cięszka droga ale każdy kto mocno będzie się starać da w końu radę. ja miałem ogółem do spłaty ponad 20 tyśięcy i zero mieszkania zero samochodu no zero pokrycia jakiegoś. da się jakoś wykaraskać tylko trzeba na pewien czas żyć bardzo bardzo oszczędnie

Tak, można spłacić wszystkie pożyczki chwilówki, wszystkie pożyczki prywatne. To tak zwane kompleksowe oddłużanie

Czy kredytem można spłacić także chwilówki i pożyczki prywatne ??

Słowo klucz także z komornikiem. Potencjalnie z 2 mln polaków jest zainteresowanych

Katar z tym pomaganiem to oczywiście przesada. To jest biznes. Mają wkalkulowane ryzyko że pożyczają ludziom o niskich zarobkach i takim którzy nie wiadomo czy zwrócą i czy w terminie. Generalnie to jest biznes i nie ma co mówić że oni pomagają. celują w ludzi którym nikt inny nie pożycza, dają im wyższe oprocentowanie i jazda

Oby ten skok pomagał ludziom jak najdłużej

Najlepsza alternatywa dla prywatnych funduszy dających kredyty oddłużeniowe pod zastaw nieruchomości

Sensowna oferta dla tych mocno przyciśniętych do muru. Super, że ludziom z komornikiem dają nadzieję

Ważna informacja – po 2,3 latach terminowej spłaty w SKOK – można przenieść kredyt do komercyjnego banku z mniejszym oprocentowaniem.

To skandal, że ludzie którym podwinęła się noga i mają negatywny bik – muszą szukać takich produktów dla zadłużonych

Tak, konsolidacja jest dla normalnych klientów bankowych: z dobrą historią kredytową, czystym bikiem, zdolnością kredytową. Oddłużeniowy dla ludzie nadmiernie zadłużonych, przeważnie z negatywnym bikiem i wpisami w biurach informacji gospodarczej, a nawet komornikiem

Czy można to rozumieć w ten sposób że kredyt konsolidacyjny może wziąć ktoś normalny,, a kredyt oddłużeniowy jest dla kogoś z jeszcze gorszą sytuacją>?

Najważniejsze to spłacać raty w terminie – jak nie spłacisz takiego kredytu to już d.. i kamieni kupa. Pretensje tylko do siebie wtedy można mieć

najlepszy kredyt oddłużeniowy – polski kapitał a nie niemiecki

Marzeniem Polaka jest dobra praca i godna płaca. Zarabiając 2000 na rękę trudno nie zaciągać pożyczek. Wszystkie w zasadzie są na przetrwanie

Spłacenie komornika to marzenie wielu Polaków, masakra

A TO POLSKA WŁAŚNIE – SZARA STREFA KWITNIE, SIĘ DZIWIĆ ŻE LUDZIE ZA GRANICĘ WYJEŻDŻAJĄ. SKŁADAJCIE WNIOSEK O UPADŁOŚĆ, W POLSCE LUB ZA GRANICĄ. POTEM MOŻECIE NORMALNE KREDYTY BRAĆ A NIE TYLKO ODDŁUŻENIOWE

Taa, ale to pracodawca dyktuje przeważnie warunki. Nie jest łatwo – proszę wszystko na konto bo chcę dostać kredyt

Dawanie pod stołem pensji ma plusy i minusy. Z jednej strony komornik nie zajmie nic z wynagrodzenia bo zarabiasz najniższą krajową. Z drugiej strony – idąc po kredyt oddłużeniowy nie dostaniesz go, bo masz za niskie oficjalne dochody. Nikt przecież nie będzie patrzył na to co dostajesz w kopercie od pracodawcy

najniższa krajowa to fikcja. cześto pracodawcy oficjalnie tyle płącą a do kieszeni pracownika trafia znacznie więcje i uważam że to w porządku bo podatki nakjbardziej uderzają właśnie w tych o najniższych zarobkach

Najlepsza szansa dla zadłużonych, pod warunkiem że ktoś ma w miarę normalne zarobki, a nie najniższą krajową

Ostatnia szansa na szybkie oddłużenie

Brawo, takie historie trzymają na duchu osoby zadłużone. Osoby zadłużone są poniżane przez polski system bankowy. Negatywny bik ? do widzenia, nic ci nie damy. A jak widać – można pomoć

Witam wszystkich, mnie się udało. Już w nic nie wierzyłam. Komornik groził mi zlicytowaniem. Dostałam kredyt oddłużeniowy w SKOK. Oczywiście sama nic bym nie zrobiła. Dlatego dziękuję za pomoc Państwu z Meritum, którzy przez wszystko mnie przeprowadzili i będą dalej prowadzić. Szczerze polecam.

ciekawe czy to ostatni skok udzielający takich kredytów dla zadłużonych

To nie jest chwilówka, którą może dostać większość osób (nawet z brakiem zdolności kredytowej) – tylko kredyt oddłużeniowy zabezpieczony nieruchomością. Jakby nie było – trochę ciężej dostać 🙂

Akurat nie każdy może dostać: nie każdy ma bowiem nieruchomość i dochody dające zdolność kredytową. Czy każdy da radę spłacić ? Na tym polega weryfikacja klienta żeby dać takiej osoby, która będzie w stanie miesięcznie to obsługiwać

kazdy moze dostac pytanie odwieczne brzmi tylko czy kazdy da rade to splacic ? fajnie by bylo zeby chcoaiz jako tako prace sie udalo znalesc

A ja znam osoby, które mają 3000 zł netto, własny dom i żyją bez wielu kredytów. Pozdrawiam

Zależy od konkretnej sytuacji, znam osoby, które mają i 10 000 co miesiąc, a ledwo wiążą koniec z końcem. To kwestia zarządzania finansami.

Moim zdaniem żeby spokojnie spłacać kredyt oddłużeniowy i normalnie funkcjonować, potrzeba tak z 4000 zł. Mogę się mylić, ale piszę ze swojej perspektywy

Bardzo często piszą Państwo: mam dochód minimalną krajową ALE MAM dom o wartości 200.000 zł. Kochani Państwo dziwicie się Państwo wówczas że piszemy: przykro nam nie mają Państwo realnej życiowej zdolności. Wiem że jest dom, ale samo POSIADANIE nie pomnoża Państwa dochodu (no chyba że Państwo wynajmują) pieniędzy z dochodu. Udzielając Państwu w takim przypadku oddłużenia SKAZYWALIBYŚMY Państwa z góry na eksmisję. Bo przecież z czego zapłacilibyście Państwo ratę kredytu oddłużeniowego jak trzeba zapłacić prąd ogrzewanie wodę i jeszcze z tej minimalnej krajowej coś trzeba wsadzić do lodówki ? Jesteście Państwo wówczas łatwym kąskiem dla wszelkiej maści prywatnych inwestorów. oni pewnie dadzą pieniądze, ale trzeba im oddać przecież . Chyba że mają Państwo szklana kulę i wiedzą Państwo, że w przeciągu 6 miesięcy wygrają Państwo w lotka …

Czarne owce sa wszędzie. Mi na przykład komornik sam podpowiedział ze zadłużeni moga dostac kredyt oddłużeniowy – pod warunkiem, że ktoś wskaze nieruchomość do spłaty. Komornik uczciwy bo jakby sam zajął nieruchomosc to by miał kilkanaście tysięcy kosztów

często postępują bez serca to okropne uogólnienie. w każdym, podkreślam – lkażdym zawodzie są ludzie niemoralni. najwięcej jest takich w biznesie i polityce, w sądownictwie niestety też nie mało. ale ja znam dwóch komorników i to są normalni ludzie naprawdę, a nie jacyś krwiopijcy wampiry jak ich sobie niektórzy wyobrażają chyba

Komornik to niezła klika. Wprawdzie to nie oni decydują o wszczęciu postępowania, ale oni często postępują bez serca: zajmują całe wynagrodzenie i jeszcze konto, licytują dorobek całego życia i tak dalej. Jak ktoś może to niech za wszelką cenę wycofa komornika

Byłoby miło spłacić tego komornika… Masakra jak to na głowie siedzi. Nigdy nie wiadomo co za pismo czeka w skrzynce. kto ma ten wie

Mając na względzie nieruchomość i liczbę dokumentów, obstawiam czas otrzymania kredytu na około 30 dni. To i tak mało – przy normalnych kredytach hipotecznych więcej czasu to zajmuje

Ile zajmuje taki cały proces oddłużania i otrzymania kredytu oddłużeniowego ?

MERITUM Centrum Oddłużeniowe, 20 listopada 2015 o 21:00

Bardzo dziękujemy Państwu za miłe słowa. Staramy się pomóc. Nawet jak nie da się przeprowadzić pożyczki oddłużeniowej (vide: wpis Pana Dario) to próbujemy pokierować aby w ramach rozwiązań prawnych móc ulżyć sobie w kłopotach a i częstokroć znaleźć inne rozwiązanie. Pozdrawiamy. Zespół Meritum. Centrum Oddłużeniowe.

Grunt to właśnie uczciwi ludzie po drugiej stronie. A nie pseudo doradcy, którzy wciskają wyłącznie kolejne kredyty, chwilówki i inne cuda

A ja pochwalę i to bez tzw. wciskania kitu. Co prawda nie udało mi się uzyskać kredytu oddłużeniowego, ale otrzymaliśmy kilka pomocnych informacji. Po drugiej stronie kompa też siedzą ludzie i też potrafią pomóc, tak czy inaczej.

Co na to wszystko Morawiecki junior? Czy skoki faktycznie są legalne?

Najlepsze wyjście to nie korzystać z nich. Potem wszyscy szukają oddłużeniowego kredytu po bankach

Dla mnie najważniejsza informacja to możliwość oddłużenia z chwilówek. To gangrena dzisiejszych czasów i rynku finansowego. Są wszędzie, reklamują się wszędzie. Łatwo wziąć, o wiele trudniej spłacić

skokom można ufać, w przeciwieństwie do banków !

skok to solidne pożyczki , solidny rachunek bankowy. korzystam od lat i jestem zadowolony. pozdrawiam krzysztof z kwidzyna

ja tam sie na pozyczkach czy bankach nie znam ale zgadzam sie ze dopuki sie komus winy nie udowodni to powinien byc uznawany za nie winnego

O kurde politycznie się zrobiło. A SKOK przypomnijmy nic nie ma udowodnionego, żeby były jakieś malwesracje czy cokolwiek więc może warto wstrzymać się z oponiowaniem do jakiejś ostatecznej decyzji sądu. Tak samo z panem Kamińskim.

Nic nie przebije byznesów robionych przez sitwę PO-spolitej mafii.

teraz pis wygrał a oni jak wiadomo przyjaźnią się z prezesem skoku to od razu będzie widać owoce współpracy. skok spłaci obietnice pisu i będzie wypłacać 500 zł na dzieci a pis da im darmowe pasma reklamowe i miejsca w dotowanych gazetach. i tak się robi interesy w polsce

Potrzebuję 40 000 zł na spłatę komornika i zaległe faktury. Proszę o pomoc